MENU

ONLINE ALIŞVERİŞ
 • KAPAĞI AÇ

  LEZZETİ TAT

  Olca Gıda
  Detaylar
 • BU LEZZET

  SİZİ DE SARACAK

  Olca Gıda
  Detaylar

Hakkımızda

Karadeniz'in incisi Yeşil Niksar ovasının tarım potansiyelini işlemek üzere 1972 yılında 12.000 metrekare kapalı , 110.000 metrekare deneme üretim arazisi üzerine kurulmuş olan salça,konserve ve kuşburnu fabrikası Niksar'lı iş adamları tarafından işletilmektedir. Niksar ovasında özenle yetiştirilen domateslerden yıllık 6.000 ton domates salçası yapma kapasitesine sahip fabrikamız kuşburnu pulpu, marmelat'ı,biber salçası üretimi ile köylümüzün emeğini paraya çevirerek yöre ve ülke ekonomisine de büyük katkı sağlamaktadır. Günümüzün popüler besini Kuşburnunu Türkiye ve dünya piyasasına tanıtmak için üzerimize düşen her görevi seve seve yapmaktayız. T.S.E. belgeli ürünlerimizle yurt içi ve yurt dışı piyasada kalitemizi kabul ettirmiş olan firmamız sektörde gereken yerini almak için hızlı adımlarla ilerlemektedir.

Detaylar

ÜRÜNLERİMİZ

Karadeniz'in incisi Yeşil Niksar ovasının tarım potansiyelini işlemek

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

Kaliteli hizmet, kaliteli ürün düşüncesi ile yıllardır tescilli markalarıyla ihracat yapan Olca Group, yurtdıçında bilinen ve tercih edilen bir marka olmayı başarmıştır.

HEP TAZE

Ürünlerimiz ilk gün ki tazeliğinde.Güvenle tüketebilirsiniz.

DOĞADAN

Ürünlerimiz ilk gün ki tazeliğinde.Güvenle tüketebilirsiniz.

LEZZETLİ

Geleneksel damak tadına uygun ürünlerimiz ile sizlere hizmet veriyoruz

YÜKSEK KALİTELİ

Yüksek kalite anlayışımızla ürünlerimizin farkını ortaya koyuyoruz

OLCA GROUP

Karadeniz'in incisi Yeşil Niksar ovasının tarım potansiyelini işlemek üzere 1972 yılında 12.000 metrekare kapalı , 110.000 metrekare deneme üretim arazisi üzerine kurulmuş olan salça,konserve ve kuşburnu fabrikası Niksar'lı iş adamları tarafından işletilmektedir. Niksar ovasında özenle yetiştirilen domateslerden yıllık 6.000 ton domates salçası yapma kapasitesine sahip fabrikamız kuşburnu pulpu, marmelat'ı,biber salçası üretimi ile köylümüzün emeğini paraya çevirerek yöre ve ülke ekonomisine de büyük katkı sağlamaktadır.

Yenilikler & Bizden Haberler

26-11-2019

Web sitemiz yayında

Dinamik yeni arayüzü ile güncel web sitemiz yayına başlamıştır.

DEVAMI
26-11-2019

Online Satış Hizmetinizde

Web sitemizin online satış bölümü yayınlanmıştır, güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

DEVAMI