Şahinli Yolu No: 20 Niksar-TOKAT
0(224) 696 21 30
Arama
Gizlilik Politikası

Üyelerimizin, müşterilerimizin https://www.olca.com.tr sitemize vermiş olduğu bilgilerin gizliliği, korunması ve ilgili diğer hususlarda aşağıda cari kuralları belirtilen Gizlilik Politikası benimsenmiştir.

Sitemize girilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler, bilgi ve işlemin mahiyetine göre Olca Gıda ve/veya T.C. Ziraat Bankasınca sistem ve internet altyapısında alınmıştır. Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak T.C. Ziraat Bankası’nca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir (Kredi kartı şifresi gibi bilgiler Olca Gıda (olcagida.com.tr) tarafında görülmez ve kaydedilmez).

Müşterilerimizin Sitemize üyelik, ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri bilgiler, özellikle kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez. Üyelerimize-Müşterilerimize ait bilgiler yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklarımız çerçevesinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir. Ayrıca üyelikleri ve/veya alışverişleri sırasında vermiş oldukları iletişim bilgileri ve diğer bilgiler Sitemize üyelik işlemlerinizin yapılması, güncellenmesi, muhtelif ürün/hizmetlerin Olca Gıda ile iş ortakları ve tedarikçileri tarafından verilebilmesi/satımı, ürün/hizmet ücret-masrafı tahsilatları ve çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, iletişim, satış ve kartlandırma uygulamaları için süresiz olarak kayda alınabilir, Olca Gıda ve belirtilen kuruluşlar nezdinde saklanabilir, işlenebilir, gerekli görülen hallerde/yerlerde paylaşılabilir ve kullanılabilir.

Sitemizin diğer internet-web sitelerine bağlantı verdiği hallerde tüm kullanım ve işlemler için o sitelere ait gizlilik-güvenlik politikası ve kullanım şartları geçerlidir; Sitemizden reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan diğer web sitelerinden bilgi kullanımları, keza sitelerin etik ilkeleri, gizlilik/güvenlik prensipleri, servis kalitesi ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi/manevi zarar ve kayıplardan Olca Gıda sorumlu değildir.

Ek bilgi almak istediğiniz konularda Sitemizde belirtilen iletişim yolları ile Olca Gıda’ya danışabilirsiniz.

Genel İlkeler

ALICI’nın özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ya da niteliği itibariyle iade edilemeyecek, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan bir ÜRÜN söz konusu olduğunda ve genel olarak ÜRÜN kullanıldığında ya da kullanılmamış olsa dahi orjinal etiketi üzerinde bulunmayan ürünlerde ALICI cayma hakkını kullanamaz.

Paket iadelerinde ürün üzerindeki ambalaj etiketi çıkarıldığı, yırtıldığı veya hasar gördüğü durumlarda ürün iade alınmaz.

Kullanılmış ürünler iade alınmaz.

İade edilecek ürünler için fatura ibraz etmek zorunludur.

https://www.olcagida.com.tr üzerinden satın alınan ürünler için ödeme kredi kartı veya Havale/EFT yoluyla yapılabilir.

https://www.olcagida.com.tr üzerinden sadece Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisine gönderim yapılmaktadır.

Olca Gıda gerekli gördüğü durumlarda, üyelerinin/müşterilerinin menfaatinde olmak koşuluşu ile maddelerde değişiklik yapma, yeni madde ekleme hakkını gizli tutar.