SEPETİM
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

Garanti veİadeŞartları

GARANTİ  :


OLCA de satılan ürünlerin tamamı https://www.olca.com.tr/onlinesatis/ güvencesindedir. Hatalı ürün tarafımızdan onaylandıktan sonra yenisi ile değiştirilecek veya ürüne ödenmiş olan bedel müşteriye iade edilecektir. Garantili ürünlerde garanti koşulları geçerli olacaktır.


 İADE İŞLEMLERİ :

 
OLCA bütün ürünlerini kurumsal yapıya ulaşmış firmalardan temin etmektedir. Müşterinin aldığı ürünlerde çıkacak olası sorun veya kusurlar OLCA tarafından incelendikten sonra ürünün yenisi  müşteriye teslim edilecek, istenirse ürünün bedeli iade edilecektir. OLCA gerek gördüğü takdirde hatalı ürünü üreticiye incelenmesi için gönderecektir.  Müşteri, ürünü ,onayımızdan sonra faturası dahil tüm evrakları ile orijinal ambalajında  göndermelidir. OLCA gönderilecek olan tüm ürünlerin İstanbul içi  sevkiyat masrafları Müşteri’ye aittir. Seçilecek nakliye firmasının takip edilebilir olması önemlidir. Hatalı ürün, firmamıza ulaşıncaya kadar müşterinin sorumluğundadır.


İADE ŞARTLARI : 

OLCA olarak almış olduğunuz ürünlerden memnun olmanızı bekleriz. Ancak almış olduğunuz üründe herhangi bir kusur olduğu takdirde aşağıda belirtilmiş olan iade şartlarının uygulanması gerekmektedir.

Almış olduğunuz üründe, ürün kaynaklı hata var ise; ürünü; orijinal ambalajında ve gönderim kutusunda ,garanti belgesi ,fatura ,tüm evrakları  olmak kaydı ile iade edebilirsiniz.

Belirtilmiş olan kusurlar firmamız tarafından onaylandıktan sonra ürünün birebir değişimi yapılacak ya da ürün bedeli iade edilecektir.

Ürünlerimiz güvenli bir şekilde paketlendikten sonra kargo şirketine teslim edilir. Kargo firması kaynaklı hatalardan dolayı ürüne gelebilcek zararlardan kargo firması sorumlu tutulur.


SİPARİŞ İPTALİ : Siparişinizi ,siparişlerim sayfasından aynı gün içinde iptal edebilirsiniz.Online sipariş iptal etme işlemi siparişiniz kargoya verildi ise yapılamaz.


NASIL İADE EDİLİR : ?

e-mail  göndermiş olduğumuz sipariş onay formunda belirtilmiş  Sipariş no.sunu belirterek üründe bulunan kusuru açıklayıcı bir e-mail yazmanız yada bize telefon veya faks ile ulaşmanız gerekmektedir.
İade takibi sipariş numaranızla yapılacak olup,ürünü orijinal ambalajında, garanti belgesi ,faturası  (Faturanın bütün süretleri kesinlikle olmalıdır.)ve ürüne ait dökümanlarla birlikte paketleyip 1 hafta içinde aşağıdaki adrese  göndermeniz gerekmektedir. 1 Haftayı geçen siparişlerin iadesi yapılmaz.

Tophisar mahallesi Bandırma Karacabey karayolu 20.km, 16710 Karacabey/Bursa
Tel: (0224) 696 21 30 (pbx)
E-mail: olca@olca.com.tr